کارآموزی کشتارگاه صنعتی قوچان

27 ژوئن , 2019 بازدید: 603 قیمت: 5000 تومان

کارآموزی کشتارگاه صنعتی قوچان
کشتارگاه صنعتی خبوشان در کیلومتر ۵ جاده قوچان – مشهد واقع شده است . کار ساختمانی این کشتار گاه از سال ۱۳۷۳ شروع و توسط آقای نسب تاسیس شد و در سال ۱۳۸۴ به بهره برداری رسید و در خرداد سال ۱۳۸۶ تبدیل ضایعات به بخش های این کشتارگاه اضافه شد و در واقع این کشتارگاه دوباره به بهره برداری رسید و پروانه بهره برداری از سازمان صنایع و معادن و در تاریخ ۹ / ۳ / ۱۳۸۶ دریافت کرده است.

ظرفیت تولیدی این کشتارگاه به این صورت است که روزانه ۶۰ تن مرغ زنده وارد کشتارگاه شده و ۴۰ تن محصول در روز تولید می کنند و روزانه این مقدار مرغ زنده می تواند به محصولات مرغی تبدیل نماید و محصول تولیدی یعنی حدود ۱۳ تن در روز ضایعات تولید می شود . تعداد پرسنل این کشتارگاه ۱۵۰ نفر در بخش اداری بصورت مستقیم و ۳۵۰ نفر به صورت غیر مستقیم است که بخش مستقیم در روز مشغول به فعالیت هستند و بخش غیر مستقیم در شب فعالیت می کنند. و دارای ۵ دامپزشک می باشد که در شب فعالیت می کنند.

محصولات تولیدی این کارخانه عبارتند از جوجه کباب بی استخوان ، جوجه کباب با استخوان ، سینه با استخوان ، ران با پشت ، بال و گردن ، فیله ، ران ، پاچینی و شنیستل می باشد. این کشتارگاه برای هر محصول کد بهداشتی از سازمان دامپزشکی کشور دریافت کرده است . کشتارگاه صنعتی خبوشان دارای تاسیسات ۲ سردخانه و تونل انجماد می باشد که ظرفیت هر سردخانه ۱۰ تن می باشد.

کشتارگاه صنعتی ایران توسط بخش خصوصی راه اندازی و اداره می شود و این کشتارگاه نیز توسط بخش خصوصی راه اندازی شده ولی دولت بر این کشتارگاه نظارت دارد و این کشتارگاه کل مرغ مصرفی شهرستانهای قوچان – درگز- فاروج و قسمتی از شیروان و بجنورد و ۱/۰ از شهر مشهد را پوشش می دهد.

5000 تومان – پرداخت
با توجه به اختلالات اخیر اینترنت در صورتیکه در موقع پرداخت آنلاین با خطا مواجه شدین با شماره 09357975577 از طریق تلگرام در تماس باشید.

آخرین فایل ها